The Slovenia Times

Zadnje novice

šport 19.5.2024 23:29

Le Havre ostal med francosko elito, Lorient in Clermont v drugo ligo

Nogometaši Le Havra so si pod vodstvom slovenskega stratega Luke Elsnerja zagotovili obstanek v elitni francoski ligi. V zadnjem, 34. krogu so proti Marseillu sicer izgubili z 1:2, a je izgubil tudi glavni zasledovalec Metz, prvak Paris Saint-Germainu ga je ugnal z 2:0 in poslal v kvalifikacije za obstanek.

šport 19.5.2024 23:09

Kanadčani boljši od Švicarjev, desetica Američanov

Kanadski hokejisti so na svetovnem prvenstvu elitne skupine na Češkem v večernem derbiju ugnali Švico s 3:2 in si zagotovili neposredni obračun za prvo mesto skupine A proti Češki. Ta bo v Pragi na sporedu v torek. V Ostravi je reprezentanca ZDA s kar 10:1 ugnala Kazahstan in napredovala na drugo mesto razpredelnice v skupini B.

Lia Apostolovski zadovoljna, Šutej s prebavnimi težavami

Lia Apostolovski je s svojim izidom sezone 1,91 m v skoku v višino zasedla tretje mesto na atletski diamantni ligi v Marakešu. Na najprestižnejši seriji svetovnih mitingov v Maroku je bila tako najboljša med slovensko četverico in tudi najbolj zadovoljna.

šport 19.5.2024 23:05

Košarkarji Crvene zvezde brez poraza do sedmega naslova lige Aba

Košarkarji Crvene zvezde so v tretji tekmi finala regionalne lige Aba v Beogradu premagali Partizan z 82:76. Crvena zvezda je tako slavila še na tretji tekmi v finalu in brez izgubljenega dvoboja sedmič v zgodovini osvojila naslov prvaka v ligi Aba.